Een hecht team van professionals
met elk hun eigen expertise

play

Mark Caelenberghe
Brand Consultant

No-nonsense Triathlete Networker Musicmaniac
41 238

kilometer per jaar in de auto

36

boeken van Pieter Aspe

5

koffies per dag

1023

champagnecapsules

mark@kixx-concept.be

Tessy Van Vaerenbergh
Brand Consultant

Storyteller Hungry Always smiling Pie-maker
35

pampers ververst deze week

126

plantensoorten in de tuin

36 452

kilometer per jaar in de auto

2

verbouwingen achter de rug

tessy@kixx-concept.be

Tom Cappelle
Brand Consultant

Optimist with a twist. Motivator and always whistling
9

x Berlijn bezocht

15

snooker partijen per jaar

46

spotify playlists

120

verschillende bierglazen

tom@kixx-concept.be

Jill Verkoyen
Project Manager

Serial watcher Perfectionist Stubborn Always hungry
15

films per maand

236

Friends-afleveringen per jaar

120

minuten Coldplay per week

240

borden spaghetti verorberd

jill@kixx-concept.be

Bianca Panesi
Office Manager

Organised DIY person To the point
350

stripverhalen

1000

min social media per week

75

paar schoenen

50

ritjes op de Vespa

bianca@kixx-concept.be

Annelies De Weirt
Art Director

Drumdummy Typolover Outdoor addict Noisy
70

km op mountainbike deze week

5

concerten gezien dit jaar

2

baksels deze maand

2

misbaksels deze maand

annelies@kixx-concept.be

Sarah Verstraete
Graphic & Web designer

Bookbinder Photographer Paper lover Precise
29

jaar oude auto

5

km lopen per week

4

reizen per jaar

94

inspiratie boeken

sarahv@kixx-concept.be

Natalie Moutton
Graphic & Web designer

Nature lover Living the now
32

planten in huis

37

frisbees gegooid deze week

216

eieren geraapt dit jaar

84

rommelmarkten bezocht

natalie@kixx-concept.be

Nicolas Buysschaert
Digital Marketing Consultant

Straightforward Ambitious Storyteller
20

blikken Nalu per maand

50

km elke maand

200

uren YouTube per jaar

3

x Breaking Bad gezien

nicolas@kixx-concept.be

Jorben Isembaert
Social Media Expert

#cyclingaddict #exploringtheworld #pastafan
15

imitatiestemmetjes

1

wereldwonder reeds gezien

10

mythische cols getrotseerd

200

KinderSuprise-figuurtjes

jorben@kixx-concept.be

Joeri Minnekeer
Digital Creative

Pragmatic Eager Competitive Philosopher
3452

kg getild deze week

152

uur per jaar voetbal op tv

28

eitjes gegeten deze week

14

handelingen geautomatiseerd

joeri@kixx-concept.be

Miguel Debruyne
Digital Creative

Master Nerd Retro enthusiast Starting archer
230

ml vapesapjes per maand

18

vloekwoorden per dag

16

busritten per week

0

x uit een vliegtuig gesprongen

miguel@kixx-concept.be
Versterk ons team