Meet the
crew

Mark Caelenberghe
CEO
mark@kixx-concept.be

Marks magic number: 36 Aspe boeken

mark@kixx-concept.be

Nicolas Buysschaert
Business Developer
nicolas@digitalkixx.be

Nicolas' magic number: Heeft Breaking Bad 4 keer gezien

nicolas@digitalkixx.be

Tom Capelle
Business Developer
tom@kixx-concept.be

Toms magic number: Loopt 30km per week

tom@kixx-concept.be

Pieter Taelman
Account Manager
pieter@kixx-concept.be

Pieters magic number: 5 streekbiertjes per week

pieter@kixx-concept.be

Cathy Schaubroeck
Account Manager
cathy@kixx-concept.be

Cathy's magic number: Bakt minimum 100 brownies per jaar

cathy@kixx-concept.be

Lindsey Ledoux
Business Developer
lindsey@kixx-concept.be

Lindsey's magic number: Heeft 18 keer dirty dancing bekeken

lindsey@kixx-concept.be

Magaly Vandecasteele
Account Manager
magaly@kixx-concept.be

Magaly's magic number: 7700 voetbalmama-kilometers per jaar

magaly@kixx-concept.be

Bianca Panesi
HR & Finance Manager
bianca@kixx-concept.be

Biancas magic number: heeft 80 paar schoenen

bianca@kixx-concept.be

Jorben Isembaert
Content Marketeer
jorben@kixx-concept.be

Jorbens magic number: Vertelt 7 droge kluchtjes per dag

jorben@kixx-concept.be

Joeri Minnekeer
Web Developer
joeri@kixx-concept.be

Joeri's magic number: Stelt 47 automatisaties per jaar in

joeri@kixx-concept.be

Maarten Desmet
Digital Marketeer
maarten@digitalkixx.be

Maartens magic number: Maakt 8 grappige opmerkingen per dag

maarten@digitalkixx.be

Koen Volckaert
Graphic Designer
koen@kixx-concept.be

Koens magic number: Drinkt minstens 6 koppen koffie per dag

koen@kixx-concept.be

Frederik Verguchten
Crossmedia Designer
frederik@kixx-concept.be

Frederiks magic number: Heeft 138 vinylplaten in zijn collectie

frederik@kixx-concept.be

Annelies Vandewaetere
Graphic & Web Designer
annelies@kixx-concept.be

Annelies' magic number: Heeft 36 sjaals

annelies@kixx-concept.be

Eleonore Van Outryve
Digital Marketeer
eleonore@digitalkixx.be

Eleonores magic number: Luistert 2 uur Reggaeton per dag

eleonore@digitalkixx.be

Mieke Deroo
Graphic Designer
mieke@kixx-concept.be

Miekes magic number: Fietst 10.000 kilometer per jaar

mieke@kixx-concept.be

Kevin Persoon
Web Developer
kevin@kixx-concept.be

Kevins magic number: Werkt 1396 minuten aan Hardstyle coding per week

kevin@kixx-concept.be

Kim De Pover
Digital Marketeer
kim@digitalkixx.be

Kims magic number: Heeft 6 blauwe plekken per week

kim@digitalkixx.be

Petra Gryson
Graphic Designer
petra@kixx-concept.be

Petra's magic number: Heeft 1 Walvis geadopteerd

petra@kixx-concept.be

Cindy Vande Ginste
Digital Marketing Consultant
cindy@digitalkixx.be

Cindy's magic number: Heeft 2600 Strava kilometers

cindy@digitalkixx.be

Renke Pieters
Digital Marketeer
renke@digitalkixx.be

Renkes magic number: Heeft (voorlopig) 4 surfplanken in zijn garage

renke@digitalkixx.be

Nicolas Vanhecke
Web Developer
nicolas@kixx-concept.be

Nicolas' magic number: Streamt 20.000 minuten Netflix per jaar

nicolas@kixx-concept.be

Amber Devreker
Graphic Designer
amber@kixx-concept.be

Ambers magic number: Heeft 43 vinylplaten verzameld

amber@kixx-concept.be

Sara Bouvry
Junior Content Marketeer
sara@kixx-concept.be

Sara's magic number: Heeft 73 Brugse hotspots verzameld

sara@kixx-concept.be

Dries De Vylder
Brand Consultant
dries@kixx-concept.be

Dries’ magic number: luistert gemiddeld 15 uren techno tijdens het sporten

dries@kixx-concept.be

Wanna be

one of us?

Bekijk de vacatures