Een hecht team van professionals
met elk hun eigen expertise

play

Mark Caelenberghe
Brand Consultant

No-nonsense Triathlete Networker Musicmaniac
41 238

kilometer per jaar in de auto

36

boeken van Pieter Aspe

5

koffies per dag

1023

champagnecapsules

mark@kixx-concept.be

Tessy Van Vaerenbergh
Brand Consultant

Storyteller Hungry Always smiling Pie-maker
35

pampers ververst deze week

126

plantensoorten in de tuin

36 452

kilometer per jaar in de auto

2

verbouwingen achter de rug

tessy@kixx-concept.be

Tom Cappelle
Brand Consultant

Optimist with a twist. Motivator and always whistling
9

x Berlijn bezocht

15

snooker partijen per jaar

46

spotify playlists

120

verschillende bierglazen

tom@kixx-concept.be

Jill Verkoyen
Project Manager

Serial watcher Perfectionist Stubborn Always hungry
15

films per maand

236

Friends-afleveringen per jaar

120

minuten Coldplay per week

240

borden spaghetti verorberd

jill@kixx-concept.be

Pieter Taelman
Project Manager

Well organized optimist animal, beer & bike lover
5

streekbiertjes per week

52

zwemkilometers per jaar

0

tattoos of piercings

4

x Bumba kijken per week

pieter@kixx-concept.be

Bianca Panesi
Office Manager

Organised DIY person To the point
350

stripverhalen

1000

min social media per week

75

paar schoenen

50

ritjes op de Vespa

bianca@kixx-concept.be

Annelies De Weirt
Art Director

Drumdummy Typolover Outdoor addict Noisy
70

km op mountainbike deze week

5

concerten gezien dit jaar

2

baksels deze maand

2

misbaksels deze maand

Sarah Verstraete
Graphic & Web designer

Bookbinder Photographer Paper lover Precise
29

jaar oude auto

5

km lopen per week

4

reizen per jaar

94

inspiratie boeken

Natalie Moutton
Graphic & Web designer

Nature lover Living the now
32

planten in huis

37

frisbees gegooid deze week

216

eieren geraapt dit jaar

84

rommelmarkten bezocht

Annelies Vandewaetere
Graphic & Web designer

#chocolatelover #veggie #gamer
16

disneyfilms per maand

3

baksels per week

2x

hondenschool per week

36

sjaals

Nicolas Buysschaert
Digital Marketing Consultant

Straightforward Ambitious Storyteller
20

blikken Nalu per maand

50

km elke maand

200

uren YouTube per jaar

3

x Breaking Bad gezien

nicolas@kixx-concept.be

Jorben Isembaert
Social Media Expert

#cyclingaddict #exploringtheworld #pastafan
15

imitatiestemmetjes

1

wereldwonder reeds gezien

10

mythische cols getrotseerd

200

KinderSuprise-figuurtjes

Joeri Minnekeer
Digital Creative

Pragmatic Eager Competitive Philosopher
3452

kg getild deze week

152

uur per jaar voetbal op tv

28

eitjes gegeten deze week

14

handelingen geautomatiseerd

Versterk ons team
Ja, ik wil meer weten over marketingstrategie