Een hecht team van professionals
met elk hun eigen expertise

play
Mark Caelenberghe
Mark Caelenberghe hover

Mark Caelenberghe

CEO

mark@kixx-concept.be

Mark's magic number

36 boeken van Pieter Aspe

Nicolas Buysschaert
Nicolas Buysschaert hover

Nicolas Buysschaert

Business Developer

nicolas@digitalkixx.be

Nicolas's magic number

Heeft Breaking Bad 4 keer gezien

Tom Cappelle
Tom Cappelle hover

Tom Cappelle

Business Developer

tom@kixx-concept.be

Tom's magic number

Loopt 30km per week

Wim Wullaert
Wim Wullaert hover

Wim Wullaert

Business Developer

wim@kixx-concept.be

Wim's magic number

Fietst 6 940 kilometer per jaar

Pieter Taelman
Pieter Taelman hover

Pieter Taelman

Account Manager

pieter@kixx-concept.be

Pieter's magic number

5 streekbiertjes per week

Cathy Schaubroeck
Cathy Schaubroeck hover

Cathy Schaubroeck

Account Manager

cathy@kixx-concept.be

Cathy's magic number

Bakt minimum 100 brownies per jaar

Febe Vanhauwaert
Febe Vanhauwaert hover

Febe Vanhauwaert

Account Manager

febe@kixx-concept.be

Febe's magic number

Schrikt 5 keer per dag van onze kantoorhond

Lindsey Ledoux
Lindsey Ledoux hover

Lindsey Ledoux

Business Developer

lindsey@kixx-concept.be

Lindsey's magic number

Heeft 18 keer Dirty Dancing bekeken

Claire Oorlynck
Claire Oorlynck hover

Claire Oorlynck

Account Manager

claire@digitalkixx.be

Claire's magic number

Heeft 2 paar klimschoenen

Magaly Vandecasteele
Magaly Vandecasteele hover

Magaly Vandecasteele

Account Manager

magaly@kixx-concept.be

Magaly's magic number

7 700 voetbalmama-kilometers per jaar

Julie Maertens
Julie Maertens hover

Julie Maertens

Account Manager

julie@kixx-concept.be

Julie's magic number

Koopt gemiddeld 7 vinylplaten per jaar

Bianca Panesi
Bianca Panesi hover

Bianca Panesi

HR & Finance Manager

bianca@kixx-concept.be

Bianca's magic number

80 paar schoenen

Natalie Moutton
Natalie Moutton hover

Natalie Moutton

Graphic Designer

natalie@kixx-concept.be

Natalie's magic number

97 planten in huis

Jorben Isembaert
Jorben Isembaert hover

Jorben Isembaert

Content Marketeer

jorben@kixx-concept.be

Jorben's magic number

7 droge kluchtjes per dag

Joeri Minnekeer
Joeri Minnekeer hover

Joeri Minnekeer

Senior Web Developer

joeri@kixx-concept.be

Joeri's magic number

47 automatisaties per jaar

Maarten Desmet
Maarten Desmet hover

Maarten Desmet

Digital Marketeer

maarten@digitalkixx.be

Maarten's magic number

8 grappige opmerkingen per dag

Koen Volckaert
Koen Volckaert hover

Koen Volckaert

Graphic Designer

koen@kixx-concept.be

Koen's magic number

Drinkt minstens 6 koppen koffie per dag

Frederik Verguchten
Frederik Verguchten hover

Frederik Verguchten

Crossmedia Designer

frederik@kixx-concept.be

Frederik's magic number

Heeft 138 vinylplaten in zijn collectie

Annelies Vandewaetere
Annelies Vandewaetere hover

Annelies Vandewaetere

Graphic & Web Designer

anneliesv@kixx-concept.be

Annelies's magic number

36 sjaals

Eleonore Van Outryve
Eleonore Van Outryve hover

Eleonore Van Outryve

Digital Marketeer

eleonore@digitalkixx.be

Eleonore's magic number

Luistert 2 uur Reggaeton per dag

Jill Verkoyen
Jill Verkoyen hover

Jill Verkoyen

Marketing Manager

jill@kixx-concept.be

Jill's magic number

236 Friends-afleveringen per jaar

Jasper Vermeesch
Jasper Vermeesch hover

Jasper Vermeesch

Crossmedia Designer

jasper@digitalkixx.be

Jasper's magic number

Persoonlijk record van
17 pull-ups

Yannic Kermarrec
Yannic Kermarrec hover

Yannic Kermarrec

Brand Strategist

yannic@kixx-concept.be

Yannic's magic number

Heeft 7 basgitaren

Mokka
Mokka hover

Mokka

Office Dog

mokka@kixx-concept.be

Mokka's magic number

6 dutjes per dag

June Van Heuven
June Van Heuven hover

June Van Heuven

SEO & Advertising specialist

june@digitalkixx.be

June's magic number

6 continenten bezocht

Mieke Deroo
Mieke Deroo hover

Mieke Deroo

Graphic Designer

mieke@kixx-concept.be

Mieke's magic number

10 000 fietskilometers per jaar

Kevin Persoon
Kevin Persoon hover

Kevin Persoon

Senior Web Developer

kevin@kixx-concept.be

Kevin's magic number

1396 minuten aan Hardstyle coding per week

Kim De Pover
Kim De Pover hover

Kim De Pover

Digital Support

kim@digitalkixx.be

Kim's magic number

6 blauwe plekken per week

Petra Gryson
Petra Gryson hover

Petra Gryson

Graphic Designer

petra@kixx-concept.be

Petra's magic number

1 Walvis geadopteerd

Cindy Vande Ginste
Cindy Vande Ginste hover

Cindy Vande Ginste

Digital Marketing Consultant

cindy@digitalkixx.be

Cindy's magic number

Heeft 2600 Strava kilometers

Renke Pieters
Renke Pieters hover

Renke Pieters

Digital Marketeer

renke@digitalkixx.be

Renke's magic number

Heeft (voorlopig) 4 surfplanken in zijn garage

Nicolas Vanhecke
Nicolas Vanhecke hover

Nicolas Vanhecke

Fullstack Developer

nicolasv@kixx-concept.be

Nicolas's magic number

Streamt 20.000 minuten Netflix per jaar

Laura Vanpoucke
Laura Vanpoucke hover

Laura Vanpoucke

Junior Strateeg

laura@kixx-concept.be

Laura's magic number

Eet minstens 2 avocado's per week.

Versterk ons team