Een hecht team van professionals
met elk hun eigen expertise

play
Mark Caelenberghe
Profile Image

Mark Caelenberghe

CEO

mark@kixx-concept.be

Marks magic number

36 boeken van Pieter Aspe

Natalie Moutton - Graphic Designer
Profile Image

Natalie Moutton

Graphic Designer

natalie@kixx-concept.be

Natalie's magic number

97 planten in huis

Maarten Desmet - Digital Marketeer
Profile Image

Maarten Desmet

Digital Marketeer

maarten@digitalkixx.be

Maartens magic number

8 grappige opmerkingen per dag

Tessy Van Vaernbergh - Brand Consultant
Profile Image

Tessy Van Vaerenbergh

Brand Consultant

tessy@kixx-concept.be

Tessy's magic number

36 452 kilometer per jaar in de auto

Magaly Vandecasteele - Project Manager
Profile Image

Magaly Vandecasteele

Project Manager

magaly@kixx-concept.be

Magaly's magic number

7 700 voetbalmama-kilometers per jaar

Koen Volckaert - Graphic Designer
Profile Image

Koen Volckaert

Graphic Designer

koen@kliek.be

Koens magic number

Drinkt minstens 6 koppen koffie per dag

Frederik Verguchten - Crossmedia Designer
Profile Image

Frederik Verguchten

Crossmedia Designer

frederik@kliek.be

Frederiks magic number

Heeft 138 vinylplaten in zijn collectie

Bianca Panesi - HR & Finance Manager
Profile Image

Bianca Panesi

HR & Finance Manager

bianca@kixx-concept.be

Bianca's magic number

80 paar schoenen

Pieter Taelman - Project Manager
Profile Image

Pieter Taelman

Project Manager

pieter@kixx-concept.be

Pieters magic number

5 streekbiertjes per week

Wim Wullaert - Brand Consultant
Profile Image

Wim Wullaert

Brand Consultant

wim@kliek.be

Wims magic number

Fietst 6 940 kilometer per jaar

Febe Vanhauwaert - Project Manager
Profile Image

Febe Vanhauwaert

Project Manager

febe@kixx-concept.be

Febe's magic number

Schrikt 5 keer per dag van onze kantoorhond

Tom Cappelle - Brand Consultant
Profile Image

Tom Cappelle

Brand Consultant

tom@kixx-concept.be

Toms magic number

Loopt 30km per week

Nicolas Buysschaert - Digital Marketing Consultant
Profile Image

Nicolas Buysschaert

Digital Marketing Consultant

nicolas@digitalkixx.be

Nicolas's magic number

Heeft Breaking Bad 4 keer gezien

Annelies Vandewaetere
Profile Image

Annelies Vandewaetere

Graphic & Web Designer

anneliesv@kixx-concept.be

Annelies's magic number

36 sjaals

Jorben Isembaert
Profile Image

Jorben Isembaert

Social Media Expert

jorben@kixx-concept.be

Jorbens magic number

7 droge kluchtjes per dag

Sarah Verstraete - Graphic & Web designer
Profile Image

Sarah Verstraete

Graphic & Web designer

sarahv@kixx-concept.be

Sarahs magic number

94 inspiratie boeken

Jill Verkoyen - Project Manager
Profile Image

Jill Verkoyen

Project Manager

jill@kixx-concept.be

Jills magic number

236 Friends-afleveringen per jaar

Sören Laurier - Crossmedia Designer
Profile Image

Sören Laurier

Crossmedia Designer

soren@kixx-concept.be

Sörens magic number

97 400 clicks op een camera

Julie Vervisch - Brand Consultant
Profile Image

Julie Vervisch

Brand Consultant

julie@kliek.be

Julie's magic number

Reist minstens 2 keer per jaar

Tom Desmet - Creatief Adviseur
Profile Image

Tom Desmet

Creatief Adviseur

tom@magenta.be

Tom's magic number

365 droedels per jaar

Joeri Minnekeer - Senior Web Developer
Profile Image

Joeri Minnekeer

Senior Web Developer

joeri@kixx-concept.be

Joeri's magic number

47 automatisaties per jaar

Vanessa Flamez - KIXX Ambassadeur
Profile Image

Vanessa Flamez

KIXX Ambassadeur

vanessa@kixx-concept.be

Vanessa's magic number

14 blogposts geschreven

June Van Heuven - SEO & Advertising specialist
Profile Image

June Van Heuven

SEO & Advertising specialist

june@digitalkixx.be

June's magic number

6 continenten bezocht

Mieke Deroo - Graphic Designer
Profile Image

Mieke Deroo

Graphic Designer

mieke@kliek.be

Mieke's magic number

10 000 fietskilometers per jaar

Cathy Schaubroeck - Project Manager
Profile Image

Cathy Schaubroeck

Project Manager

cathy@kliek.be

Cathy's magic number

Bakt minimum 100 brownies per jaar

Kevin Persoon - Senior Web Developer
Profile Image

Kevin Persoon

Senior Web Developer

kevin@kixx-concept.be

Kevins magic number

1396 minuten aan Hardstyle coding per week

Office dog - Daily motivationalist
Profile Image

Office Dog

Daily motivationalist

info@kixx-concept.be

Office dogs magic number

10 jaar kampioen in staren

Petra Gryson - Graphic Designer
Profile Image

Petra Gryson

Graphic Designer

petra@kixx-concept.be

Petra's magic number

1 Walvis geadopteerd

Kim De Pover - Digital Support
Profile Image

Kim De Pover

Digital Support

kim@digitalkixx.be

Kim's magic number

6 blauwe plekken per week

Cindy Vande Ginste - Digital Marketing Consultant
Profile Image

Cindy Vande Ginste

Digital Marketing Consultant

cindy@digitalkixx.be

Cindy's magic number

Heeft 2600 Strava kilometers

Eleonore Van Outryve - Digital Marketeer
Profile Image

Eleonore Van Outryve

Digital Marketeer

eleonore@digitalkixx.be

Eleonore's magic number

Luistert 2 uur Reggaeton per dag

Fanny Decrocq - Brand Strategist
Profile Image

Fanny Decrocq

Brand Strategist

fanny@kixx-concept.be

Fanny's magic number

7 geboren op 7/7 in kamer 7

Versterk ons team